Záleží vám na vašom aute? Používajte oleje REPSOL **** Všetky produkty REPSOL môžete zakúpiť aj priamo v spoločnosti ELIT Slovakia alebo u jej zmluvných partnerov po celom území SR* *! ! ! *** Viac informácií nájdete na www.elit.sk ****
E-shop Oleje a mazivá Repsol

Motocyklové oleje pre štvortaktné motory

Repsol Moto Racing 4T 10W50

Špecifikácia: 5W40 / 10W50 API SJ, JASO T903:2006 MA & MA2

Ideálna voľba pre vysokootáčkové 4-taktné motory. Jeho plne syntetické zloženie zabezpečuje maximálnu ochranu všetkých častí motora, s najväčším dôrazom na spojku a prevodovku. Jeho efektívnosť sa odráža v znížení trenia motorových súčastí, v dôsledku čoho zachováva neustále maximálny výkon. Výsledky boli potvrdené v najvyšších štandardoch na národných, ako aj medzinárodných pretekoch, v extrémnych podmienkach, s použitím štandardných motocyklov, ako aj fabrických špeciálov. Vhodný na offroad, cestu, ako aj závodný okruh. Index 5W40 je navrhnutý pre najnovšie motory použité hlavne v superšportoch, ako napríklad BMW S 1000RR a podobne.

Repsol Moto Racing HMEOC 10W30

Špecifikácia: 10W30 API SJ, JASO T903:2006 MA2, HMEOC

Plne syntetický olej, navrhnutý aby pomohol splniť požiadavky palivovej úspory, ktorp si žiada väčšina nových technológií v 4-taktnom moto priemysle. Optimálny výkon motora a vyhovujúce trenie mokrej spojky. Zabezpečuje dlhú životnosť motora a prevodovky

Repsol Moto Sintetico 10W40

Špecifikácia 10W40 API SJ, JASO T903:2006 MA2

Najvhodnejší plne syntetický olej pre moderné 4-taktné motory. Zabezpečuje maximálnu ochranu pre jedno, dvoj, troj, alebo štvorvalcové motory so stredným, až vysokým objemom. Poskytuje ochranu všetkým jeho častiam a riadne mazanie mokrej spojky motocykla. Exkluzívne oleje na syntetickej báze zaručujú najnižšie trenie, čím zvyšujú výkon a zlepšujú odozvu motoru pri akcelerácii.

Repsol Moto Off-road 4T 10W40

Špecifikácia: 10W40 API SJ, JASO T903:2006 MA2

Plne syntetickým olej pre vysoko-výkonné 4-taktné motory, vhodný hlave pre offroad motocykle vo všetkých disciplínach, zahrňujúc trial, enduro a motocross. Poskytuje maximálnu ochranu motora v extrémnych podmienkach, keď sú časti motora vystavené najvyšším teplotám, záťaži a dlhým prevádzkovým intervalom. Zabezpečuje maximálny výkon počas, ako aj mimo pretekov, vďaka svojej vlastnosti zníženého odparovania a špeciálneho zloženia, ktoré poskytuje predĺženie životnosti motora.

Repsol Moto ATV 4T 10W40

Špecifikácia: 10W40 API SJ, JASO T903:2006 MA & MA2

Je najvhodnejším plne syntetickým olejom pre všetky druhy štvorkoliek a ATV. Bol testovaný v najextrémnejších podmienkach, až za hranice limitov motora. Navyše popri iných výhodách, taktiež zaručuje skvelú tepelnú stabilitu a odolnosť voči opotrebeniu motorov s mokrou spojkou.

Repsol Moto Scooter 4T 5W40

Špecifikácia: 5W40 API SJ, JASO T903:2006 MA

Syntetický olej, ktorý Repsol navrhol obzvlášť pre 4-taktné skútre. Jeho charakteristika zahŕňa skvelú ochranu motora. Zachováva si maximálny výkon počas širokej škály teplôt, ako aj počas rôznych podmienok jazdy. Napríklad, pre mesto typická a neustála štart-stop jazda, alebo konštantná akcelerácia pri stredných rýchlostiach.

Repsol Moto Sport 4T 10W40

Špecifikácia: 10W40 API SJ, JASO T903:2006 MA

Je skvelý polo syntetickým olejom pre 4-taktné motory. Poskytuje vysokú tepelnú stabilitu a jeho hodnota viskozity uľahčuje štartovanie v rôznych teplotách okolia. Repsol Moto Sport je skvelý pre motocykle, ktoré často parkujú vonku aj v noci, alebo ktoré jazdia v miestach s veľmi kolísvaým počasím. Samozrejme garantuje optimálne mazanie rôznych častí motora a znižuje ich opotrebenie.

Repsol Moto Rider 4T 15W50

Špecifikácia: 15W50 API SJ, JASO T903:2006 MA

Olej určený pre malé, stredné, ako aj vysoké objemy 4-taktných motorov. Vďaka svojmu zloženiu, Repsol Moto Rider je hlavne vhodný pre jazdu na dlhé vzdialenosti bez obáv o stratu výkonu, alebo nadmerné opotrebenie častí motora, počas najrôznejších podmienok. Je teda ideálnou voľbou (okrem iného) na dlhé cesty, kde vďaka svojej viskozite odpadá nutnosť často kontrolovať jeho spotrebu.

Repsol Moto V-Twin 20W50

Špecifikácia: 20W50 API SJ, JASO T903:2006 MA

Veľký 4-taktný vodou, alebo vzduchom chladený V-Twin motor, bude považovať tento olej za ideálnu voľbu, ako skombinovať skvelý výkon a najnižšie opotrebenie. Poskytuje optimálny výkon v najrôznejších podmienkach a ľahko zvláda vysoké teploty, ktoré sú charakteristické pre tento druh motorov.

www.zatkojan.sk